Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından 2018 yılında Çizgi Ötesi Öğretmen olarak seçilen Sayın Emre ÖZEL, öğrencilerimizle buluştu. Üniversitemiz Kariyer Geliştirme ve Mezunlar Koordinatörlüğü tarafından SÜBİTAM Prof. Dr. İsmet Berber Konferans Salonu’nda düzenlenen seminere; Eğitim Fakültesi Dekanımız Sayın Prof. Dr. Savaş BAŞTÜRK, Kariyer Geliştirme ve Mezunlar Koordinatörü Sayın Dr. Öğr. Üyesi Sema TAN, Koordinatör Yardımcıları Sayın Dr. Öğr. Üyesi Nurhan ÖZTÜRK, Sayın Dr. Öğr. Üyesi Esra BOZKURT ALTAN, Akademik Personelimiz ve öğrencilerimiz katıldılar.

Sayın Emre Özel, görevine ilk başladığı yıllardan itibaren başına gelen dikkat çekici olayları öğrencilerimizle paylaşarak köy öğretmenliğinin kendisine kazandırdığı tecrübeleri paylaştı.

Köy şartlarının bazı zorluklar getirdiğini ancak bunları hiçbir zaman bahane olarak görmediğini anlatan Sayın Emre ÖZEL, bir öğretmen için öğrencilerinin gözlerindeki, yüzlerindeki mutluluk ifadesinin her şeyin üstünde bulunduğunu ifade etti.