Üniversitemiz Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümü mezunları 3- 11 Haziran tarihleri arasında yapılan online söyleşiler ile öğrencilerle buluştular. Doç. Dr. Esra BOZKURT ALTAN ve Öğr. Gör. İrem ÜÇÜNCÜOĞLU moderatörlüğünde gerçekleşen toplantılarda mezunlarımız deneyimlerini öğrenciler ve mezunlarımız ile paylaştılar.

Öğrencilerimiz ve mezunlarımız ilk olarak 3 Haziran Perşembe günü Öğr. Gör. İrem ÜÇÜNCÜOĞLU moderatörlüğünde “Fenomen Öğretmen Olmak” adlı söyleşi ile Üniversitemiz 2015 Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunu Mehmet ADALI ile buluştu. Mehmet öğretmenimiz bizlere öğrencilerine uyguladığı ilgi çekici yöntemlerden bahsetti.

Öğrencilerimiz ve mezunlarımız 7 Haziran Pazartesi günü ise Doç. Dr. Esra BOZKURT ALTAN moderatörlüğünde “Scientix Eğitim Protalı” adlı söyleşide Üniversitemiz 2014 Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunu Emine KUTLU ile buluştu. Scientix Elçisi olan Emine öğretmenimiz söyleşide eğitim portalının amaçları ve kullanımına yönelik bilgiler verdi.

Mezun- Öğrenci Günleri kapsamında gerçekleştirilen son buluşma ise 11 Haziran Cuma günü Öğr. Gör. İrem ÜÇÜNCÜOĞLU moderatörlüğünde gerçekleşti.  Konuşmacılarımız Üniversitemiz 2014 Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunları Gülşen ÖZDİL, Semra ÇOKYİĞİT ve 2019 Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunu Mehmet ACIR meslekteki deneyimlerini anlattılar.